Sosyal Medya

124Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliAnd Sohbet Sitesi

SesliAnd birey ve bay bayan kullanıcıların ücretsiz bir şekilde kesintisiz olarak dilediği zaman masaüstü veya mobil tarayıcıları üzerinden giriş yapabiliceği sesli chat sitesidir. Masaüstü ve mobil cihazlar ayrı sohbet platformlarını kapsayarak sohbete katılımlar her iki tarayıcıda kullanıcıların elit bir ortam ile tanışması için hem kolay kullanım mobil arayüz hemde basit masaüstü görünümü ile hizmetinize sunulmuştur.

Sesli Chat içerisinde bütün kullanıcılar zamanla tanışıp arkadaş olarak sohbet etmekte olan online sayımızın daime 1000'lerce bay bayan karışımı halinde ilerlemektedir. Yıllardır platformların başlı başına seslichat liderleri arasında yer alan sesliand yep yeni bir adres olarak tüm kullanıcılara 7/24 aktif olup hizmetlerini sunmaktadır. Kaliteli sohbetin adresi olarak bilinen bu adreste dilerseniz rumuz kaydı yaparak bir başka insanlar tarafından kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Rumuz kaydı yaptığınız zaman sizden istenilen bilgileri şunları içermektedir. 

  1. Rumuzunuz
  2. Şifreniz
  3. E posta adresiniz (rastgele mail adresi yazabilirsiniz.)
  4. Cinsiyet (BAY-BAYAN)
  5. Ekranda gözüken güvenlik doğrulama formunu doldurduktan sonra ücretsiz bir şekilde kayıt başvurunuz onay gerektirmeden üye girişi yapabilirsiniz.

Sitemizde oluşan problem veya önerilerinizi lütfen bizlere bildirin. Sizlere kaliteli ve elit bir ortam sağlamamız açısından görüş ve bakış açılarınız bizler için değerlidir.

Yazar : 0
06 Haz Per 14:58
519 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar