Sosyal Medya

124Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Mobil

SesliChat bilgisayar ve mobil cihaz kullanıcıları için ortak bir sohbet alanı olarak görülmektedir. İçerisinde kullanıcılar sohbet performansına göre ve oda kuralları formatına uygun bir vaziyette vakitlerini dilediği gibi geçirmektedirler. Burada arkadaşlık kurmak ve seviyeli sesli chat platformlarında barınmak saygı ve dürüstlük gerektirir. Kullanıcı adaylarının bay, bayan ayırt etmeksizin site içerisinde admin olabilme ihtimali tüm kullanıcılara sunulmaktadır. 

Sitemiz içerisinde oyun, canlı müzik, şiir geceleri ve yarışmalar düzenlenerek birçok kullanıcıları bir araya toplayıp yönetimini adminler tarafından sağlamak pek kolay sayılmaz. Site içerisinde oluşabilicek problem veya görüşleriniz bizleri memnun ederek daha iyi bir ortak sohbet platformu sizlere sergilememize yardımcı olucak en büyük etkendir.

Sesli olarak konuşabiliceğiniz bu platformda mikrofon sırasında bekleyen bir kullanıcı olmadığı taktirde bulunduğunuz odanın formatına ve kurallarına uygun dilediğiniz kullanıcılara kişisel bilgilerini örneğin (adınız, nerelisiniz, yaşınız gibi sorular sormakta özgürsünüz.)

Vaktimizi işlerin yoğun veya strestli geçen günlerde değil her fırsat bulduğumuz sürece bizler buradayız. Siz nerdesiniz. Hemen sesliand ailesine katılarak kaydınızı ücretsiz bir şekilde oluşturabilirsiniz.


Popüler Yorumlar